Aktualności

2024-04-22
Chemia techniczna Masterio produkowana przez Wutech to skuteczne zmywacze, odrdzewiacze, smary i oleje w aerozolu. Tajemnica sukcesu naszej marki tkwi w kompleksowym podejściu do produkcji.
2024-01-17

Wutech sp. z o.o. to firma o korzeniach rodzinnych, zajmująca wiodącą pozycję w branży dostarczania innowacyjnych rozwiązań usprawniających codzienną pracę maszyn i ludzi w przemyśle meblowym i drzewnym za pośrednictwem naszej marki Masterio.

Nie skupiamy się jednak wyłącznie na przemyśle.

Nasza firma nie tylko zdobywa doświadczenie i renomę na europejskim rynku, ale także wyróżnia się kompleksowym podejściem do procesu produkcji.

2023-11-24
Jesteśmy zespołem Wutech Sp. z o.o., twórców innowacyjnych rozwiązań technicznych, a obecnie poszukujemy partnerów, którzy chcieliby aktywnie współpracować z nami na międzynarodowej arenie jako dystrybutorzy marki MASTERIO.
2023-11-20

Wutech Sp. z o.o. jest właścicielem marki Masterio, natomiast jej dystrybutorem krajowym jest firma Masterio Sp. z o.o., która dostarcza produkty dla przemysłu drzewnego i meblowego. Firma Masterio posiada w swoich szeregach doświadczonych specjalistów, którzy niejednokrotnie już rozwiązywali problemy techniczne oraz produkcyjne, z jakimi borykają się najwięksi producenci mebli.