Dołącz do rodziny MASTERIO jako Dystrybutor Międzynarodowy

2023-11-24

Cześć,

Jesteśmy zespołem Wutech Sp. z o.o., twórców innowacyjnych rozwiązań technicznych, a obecnie poszukujemy partnerów, którzy chcieliby aktywnie współpracować z nami na międzynarodowej arenie jako dystrybutorzy marki MASTERIO.

Jak można dowiedzieć się z naszej strony internetowej, Wutech Sp. z o.o. jest właścicielem marki Masterio. Z kolei Masterio to specjalista w dostarczaniu rozwiązań technicznych oraz środków chemicznych dla przemysłu drzewnego i meblowego.
Marka ta jest obecna na rynku już ponad dwanaście lat, co świadczy o jej ugruntowanej pozycji oraz dużym rozeznaniu rynku. 
Jeżeli chcesz zapoznać się z dokładną ofertą produktową Masterio, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki — www.masterio.pl

Poszukujemy zagranicznych dystrybutorów Masterio, gotowych do aktywnego pozyskiwania nowych rynków, a jeżeli Twoja firma działa w branży drzewnej, meblowej lub świadczy usługi dla tych sektorów, to może być to doskonała okazja dla Ciebie.

Czego od Ciebie, jako naszego dystrybutora, oczekujemy i co jesteśmy w stanie Tobie zaoferować?

Oczekujemy, że:

  • masz doświadczenie w obszarze obsługi klientów,
  • posiadasz wiedzę związana z procesami produkcyjnymi w branży drzewnej i meblowej,
  • jesteś otwarty na naukę, zdobywanie nowej wiedzy i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Możemy Ci zaoferować:

  • kompleksowe materiały promocyjne i handlowe,
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • atrakcyjny system rozliczeń i premiowania, obejmujący także dodatkowe premie kwartalne oraz roczne.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaniem zagranicznym dystrybutorem marki Masterio, prześlij nam dane swojej firmy wraz z krótkim opisem oraz charakterystyką działalności na poniższy adres mailowy. Po przeanalizowaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

Nie zapomnij wskazać nam osoby z Twojej firmy, z którą mamy podjąć kontakt. Umieść w wiadomości również bezpośredni numer telefonu tej osoby.

 

Dołącz do naszej rodziny Masterio i wspólnie propagujmy innowacyjne rozwiązania na całym świecie!