Skuteczna chemia techniczna

2024-04-22

Chemia techniczna Masterio produkowana przez Wutech to skuteczne zmywacze, odrdzewiacze, smary i oleje w aerozolu. Tajemnica sukcesu naszej marki tkwi w kompleksowym podejściu do produkcji.

Masterio, marka stworzona przez Wutech, odniosła sukces. Spray'e naszej marki sprzedają się w całej Polsce. Chemia techniczna Masterio obecna jest w setkach dużych fabryk, średnich zakładów produkcyjnych i małych warsztatów. Nasze aerozole kupują branże automotive, meblarska, obróbki metalu i obróbki drewna. Spray'e Masterio sprzedają się w tysiącach sztuk w sklepach internetowych i na internetowych platformach sprzedażowych.

Linia chemii technicznej Masterio to ponad 20 produktów w aerozolach. Są to odrdzewiacze, zmywacze, smary, oleje i penetraty. Służą do czyszczenia, odrdzewiania i smarowania. Dzięki swojej unikalnej formule, poprawiają żywotność, skuteczność i niezawodność działania maszyn i urządzeń. Aerozole Masterio dają wsparcie dla utrzymania ruchu w każdym zakładzie przemysłowym czy codziennej obsłudze w warsztacie.

Sukces marki stworzonej przez Wutech to efekt kompleksowego podejścia do produktu. Znając potrzebę klienta, przekuwamy ją w pomysł na konkretny produkt. Nadajemy mu nazwę, tworzymy etykietę i komponujemy najbardziej skuteczny skład produktu. Załatwiamy też wszystkie formalności prawne, jak nadanie kodu EAN czy przyznanie certyfikatu REACH. Posiadamy własną drukarnię, więc sami drukujemy etykiety. Aerozole pakujemy detalicznie lub w zgrzewkach 15 szt. i wysyłamy według wskazanej przez klienta metody.

Dzięki temu, że tworzymy markę chemii technicznej Masterio od A do Z, jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowo markę aerozoli dla każdego. Wystarczy tylko pomysł — my zajmiemy się resztą.