O nas

Kim jesteśmy?

Firma Wutech Sp. z o.o. posiada ponad dwie dekady historii w Polsce. Jesteśmy dumni z naszego 100% krajowego kapitału oraz unikatowej kultury organizacyjnej, która wywodzi się z naszego pierwotnego, rodzinno-biznesowego podejścia. Nasze korzenie tkwią w małej, lecz rodzinnej firmie, która stopniowo ewoluowała.

Gorzów Wielkopolski jest nie tylko siedzibą naszej firmy, lecz także miejscem, z którym łączą nas głębokie więzi od samego początku naszej działalności. W duchu przywiązania do naszego miasta, aktywnie wspieramy lokalny sport, angażując się we wsparcie zarówno dla drużyn sportowych, jak i samych sportowców i trenerów związanych z Gorzowem Wielkopolskim.

Wutech Sp. z o.o. to firma, która stworzyła dwa mocne brandy własne. Pierwszy to Masterio — cenione zarówno na europejskim, jak i wschodnim rynku, to partnerstwo z najważniejszymi graczami w branży meblarskiej i stolarskiej. Dostarczamy im niezbędną chemię przemysłową do produkcji mebli, płyt laminowanych, drzwi, okien i podłóg drewnianych oraz laminowanych. Ale to nie wszystko. Nasze rozwiązania technologiczne w automatycznym dozowaniu płynów i smarów technicznych rewolucjonizują przemysł drzewny i meblarski. Masterio zna tajniki produkcji mebli i obróbki drewna jak mało kto.
Drugą marką natomiast jest MegaSpec — dystrybutor najwyższej klasy elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i uniwersalnej chemii na europejskie rynki. To niezależna firma-córka, która świetnie radzi sobie w przestrzeni internetowej. MegaSpec to nie tylko jedna z największych firm e-commerce w branży narzędzi i chemii gospodarczej, ale także osobna siła, w pełni autonomiczna i dynamiczna.

 

Czym się zajmujemy?

To pod naszym dachem powstaje chemia techniczna i przemysłowa, wprowadzana na rynek pod naszymi znakami towarowymi: Masterio i MegaSpec. Nie zatrzymujemy się tylko na tym - realizujemy także zamówienia na produkcję chemii pod markami innych firm.

Czym się wyróżniamy? Sami produkujemy preparaty, pakujemy je i projektujemy etykiety produktów. Jest to dla naszej firmy proces kompletny, który rozpoczynamy od stworzenia formuły, aż do spakowania gotowych zamówień i ich wysłania prosto do klienta.

Nasze flagowe produkty, takie jak zmywacze techniczne, specjalne zmywacze do tarcz hamulcowych, odrdzewiacze, czy smary silikonowe, zyskały popularność, ale nie poprzestajemy na nich. Nasza gama obejmuje szeroki zakres chemii technicznej dla różnych sektorów przemysłu (takie jak zmywacze, odrdzewiacze, płyny antyadhezyjne), chemię gospodarczą (taką jak paliwa do lamp naftowych, paliwa do biokominków, środki czyszczące, odtłuszczające, płyny do mycia podłóg czy okien) oraz specjalistyczną chemię (jak smary wysokotemperaturowe, chłodziwa czy smary syntetyczne).


Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami? Zapraszamy do kontaktu.

chemia techniczna dla przemysłu

 • zmywacze,
 • odrdzewiacze,
 • płyny antyadhezyjne

chemia gospodarcza

 • paliwa do lamp naftowych,
 • paliwa do biokominków, 
 • preparaty myjące, odtłuszczające,
 • płyny do mycia podłóg lub okien
 • … 

chemia specjalistyczna 

 • smary wysokotemperaturowe,
 • chłodziwa,
 • smary syntetyczne