Czym zajmuje się Wutech Sp. z o.o?

2024-01-17

Wutech sp. z o.o. to firma o korzeniach rodzinnych, zajmująca wiodącą pozycję w branży dostarczania innowacyjnych rozwiązań usprawniających codzienną pracę maszyn i ludzi w przemyśle meblowym i drzewnym za pośrednictwem naszej marki Masterio.

Nie skupiamy się jednak wyłącznie na przemyśle.

Nasza firma nie tylko zdobywa doświadczenie i renomę na europejskim rynku, ale także wyróżnia się kompleksowym podejściem do procesu produkcji.

Również w kwestii tworzenia produktów chemicznych stawiamy na kompleksowość. Nasza firma jest w stanie przeprowadzić cały proces — od koncepcji nowego produktu, przez jego produkcję, konfekcję, aż po zaprojektowanie etykiety, naklejenie ich, spakowanie i wysyłkę. Wszystko to odbywa się w naszej siedzibie w Gorzowie Wielkopolskim.

Oferujemy nie tylko bogatą gamę produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb, ale również elastyczność w produkcji, dostosowując m.in. pojemność opakowań do indywidualnych wymagań klientów.
Naszym głównym celem jest dostarczanie artykułów i produktów najwyższej jakości, a nasza marka skupia się na wartościach istotnych dla klientów, takich jak polskie pochodzenie, jakość, autentyczność i atrakcyjność cenowa.

Wutech to nie tylko produkcja chemiczna — jesteśmy również ekspertami w konfekcjonowaniu produktów chemii płynnej dla innych firm. Posiadamy zaawansowane zaplecze technologiczne i doświadczoną kadrę, co pozwala nam zagwarantować kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie etykiet, naklejanie ich, pakowanie i wysyłkę gotowych towarów.

Nasza firma posiada własną drukarnię, co umożliwia dostosowanie etykiet do oczekiwań klientów i zapewnia wysoką jakość wykonania. Doświadczony zespół pracowników nie tylko tworzy nowe etykiety, ale także na życzenie klienta okleja nimi gotowe opakowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży produkcyjnej, zapewnimy, że Twój produkt wyróżni się na rynku, pozostając jednocześnie spójnym i profesjonalnym.

Dodatkowo, możemy zaoferować wsparcie dotyczące oznakowania specyfików i wprowadzania ich na rynek zgodnie z normami i wymogami prawnymi.

 

  1. Stworzymy preparat chemiczny dla Twoich potrzeb;
  2. Wyprodukujemy go w potrzebnych ilościach;
  3. Dokonamy jego konfekcji w wybrane opakowania;
  4. Stworzymy etykietę produktową zgodną z wymogami prawa;
  5. Wydrukujemy i nakleimy etykiety;
  6. Spakujemy i wyślemy gotowe produkty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wutech — tu innowacyjność oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa idą w parze.