Twoja własna marka

2024-05-28

Nie wiesz, jak stworzyć własną markę produktów? Wutech ma dla Twojej firmy usługę private label. Twoją markę stworzymy kompleksowo.

Private label to idealne rozwiązanie dla sieci handlowych, jak i dla firm prowadzących sprzedaż internetową. Polega to na produkcji dla klienta produktu pod jego marką własną. Wutech poza swoimi markami, produkuje też chemię przemysłową dla ponad 20 marek własnych klientów.

Usługę private label świadczymy kompleksowo. Wystarczy, że nasz klient ma pomysł na swój brand – najczęściej jest to nazwa, logo i pomysł na konkretny produkt. Wutech ten produkt stworzy, a nasi eksperci stworzą etykiety dla nowej marki. Etykiety wydrukujemy i okleimy nimi produkty. A klientowi pozostaje tylko odebrać towar i sprzedawać go z zyskiem.

Wutech na zlecenie klienta konfekcjonuje produkty w dowolne opakowania. Mamy ich szeroką gamę, od buteleczek 100 ml z atomizerem, aż po beczki 200 l. Mamy też własną drukarnię, dzięki czemu dowolne etykiety możemy przygotować sprawnie i szybko.

Zalety private label to przede wszystkim:

1. Oszczędność finansowa – nie trzeba kupować maszyn i zatrudniać pracowników do produkcji. Po prostu dostajesz produkt gotowy do sprzedaży.

2. Oszczędność czasu – nie musisz zajmować się nadzorowaniem procesu produkcji, zamawianiem komponentów czy logistyką. Możesz skupić się tylko na promocji i sprzedaży.

3. Elastyczna sprzedaż – jeśli dobrze zbadasz potrzeby rynku, zamawiasz produkcję tylko tych produktów, które dobrze się sprzedają, a jeśli sytuacja na rynku się zmieni – zamawiasz inne produkty.

4. Budujesz własną markę – sam wybierasz rodzaj i wielkość opakowania czy wygląd etykiety. Sam decydujesz o kanałach sprzedaży. Nie musisz poświęcać czasu na dodatkowy branding czy przepakowywanie. Twoja marka staje się rozpoznawalna, a kiedy zechcesz, możesz ją sprzedać lub zmienić na inną.

Jeśli Twoja firma ma potencjał na tworzenie nowej marki, skontaktuj się z nami. My załatwimy całą resztę.